Červen 2012

Dnes mi asistují Adélka s Honzou

22. června 2012 v 14:27 | Jadvinka |  PANENKY-ASISTENTKY PŘEDSTAVUJÍ NOVÝ NÁBYTEČEK
krásný letní den,
dnes jsem si pro asistování růžové ložničky přizvala manžele mé vnučky Adélku a Honzu.Je to ložnice na zakázku pro dcerku paní Jajky.Má už pro své panenky ode mne i sedací soupravu a jak je vidět postupně zařizují panenkám bydleníčko.A kde jinde začít než v ložnici že jo? :-D
Požadavek byl jasný mega skříň a RŮŽOVÁ postel :-D.No tak šupy hurá do práce,aby měly panenky kde spinkat a ukládat své šatečky.

Karmí s Maxem v letním oblečení

18. června 2012 v 11:50 | Jadvinka |  BJD-KARMÍNA A MAXIAN
krásný sluníčkový den,
tak konečně jsem tu zase po krátké odmlce s Karmínkou a Maxianem.Oba mají nové oblečení-konečně Maxovi už bylo v ryflích pořádně vedro.Takže má nové bermudy,ušité s plátěných kalhot mé dcery Smějící se,pletenou polokošili jsem mu vyrobila za Sněhurky, takže je tenoučká a vzdušná.Jen tenisky stále ještě nedorazily,takže je bos,ale v tom horku mu to nijak nevadilo.
Karmínka má pletené šaty s volánky taky se Sněhurky ty jsem háčkovala dl.sloupkem a stále dokola Smějící se jinak totiž neumím.No a vyrobila jsem ji i pletené balerinky ozdobené dřevěnýma korálkama.Taky jak si můžete všimnout má i nové šperky -náušnice jsou od Vietnamců za 30kč a dle mého ji moc sluší.Náhrdelník jsem vyrobila s náušničky naší Adélky,jednu ztratila tak jsem si druhou vyprosila od snašulky .Ucvakla jsem přebytečný háček a z vrchního drátku jsem udělala očko,jím provlékla řetízek a Swarovskeho náhrdelník je na světě Mrkající.
doufám,že příště už budou fotky s jejich maličkou Elinkou Nevinný.

a máme tu opět asistentku Sáru

5. června 2012 v 21:39 | Jadvinka |  PANENKY-ASISTENTKY PŘEDSTAVUJÍ NOVÝ NÁBYTEČEK
hezký večer,
dnes bych vám chtěla ukázat psací stůl a židli.Vyrobila jsem ho jako dárek pro moji kamarádku,no vlastně pro její BJD panenku.Poslala jsem ji tohle překvápko nejen proto,že měla před pár dny narozeniny,ale také proto,že je mi velikou pomocnicí při objednávání panenek a různých potřeb pro ně ze světa.Jelikož jsem na to absolutní tele Smějící se.A ona chudák to za mně nejen objedná,ale i domluví vše okolo.Jsem ji hodně za to vděčná.Proto jsem se rozhodla ji za jeji ochotu nějak poděkovat-a já jak jinak že? než nábytečkem.A jelikož už před časem se mně ptala jestli bych ji takovýto stůl jednou vyrobila bylo rozhodnuto.No už ho má nějaký den doma a doufám,že ji udělal radost-psala že ano Mrkající.Tak se na něj podívejte-nechtělajsem ho sem dávat dokud ho nerozbalí-bylo by po překvápku.Teď už můžu......

Dnes jsem si přizvala jako asistentky Adélku s Aničkou

4. června 2012 v 12:42 | Jadvinka |  PANENKY-ASISTENTKY PŘEDSTAVUJÍ NOVÝ NÁBYTEČEK
krásné pondělí vám všem,
dnes jsem si přizvala jako asistentky panenky mých vnuček,jelikož si myslím,že tento nábyteček si je zaslouží Rozpačitý.Je to zakázka k narozeninám pro paní Michaelu (zase jedna šťastná,které takový dárek zainvestuje její drahá polovička Nerozhodný).Ale i já se letos dočkám dárku,který si opravdu přeju k narozeninám od mých dětí Líbající.Myslím si ,že dárky ,které obdarovanému udělají radost jsou ty nejkrásnější a tak je potřeba občas nenápadně nadhodit co že jako si přejeme Smějící se.
Takže k nábytečku.Je to veliká dřevěná postel pro panenky Barbie s čalouněnou matrací a stejnou látku má i povlečení,sofátko i taburetka.
K sofátku je i malý stoleček na časáky,toaletka má kromě zrcadla i šuplíček na toal.potřeby a taburetku.Komoda má dva veliké šuplíky na pyžámka a ručníčky...
takže nakoukněte...