Červenec 2012

Dneska mi asistují Karmína s Maxem

28. července 2012 v 17:57 | Jadvinka |  PANENKY-ASISTENTKY PŘEDSTAVUJÍ NOVÝ NÁBYTEČEK
hezký parný den Smějící se,
dneska vám ukážu novinku v mém tvoření.Slečna Michaela mně totiž požádala,jestli bych ji nevyrobila skříň a botník pro BJD-SD.Pro nezasvěcené jsou to vlastně moje Karmína a Max SD znamená jejich velikost -tudíž 64,5 cm výšky.Takže skříň jak uvidíte má 75cm,a široká je 40cm,botník má 60cm a široký 30cm,hluboké jsou obě 20cm-což pohodlně stačí pro jejich oblečení.Skříň má plno věšáčků a u vrchu praktickou polici na čepice,košile a kdo ví co ještě.Botníček má dole polici pro zimní vysoké boty a zbytek pro nízké,dají se uložit ve dvou řadách takže se jich vleze dost.Vrchy skříní jsem ozdobila lištou a na dvířka jsem dala taky ozdobné lišty .
No a při asistenci se Karmína na Maxe pěkně naštvala tak se podívejte proč.

SLAVÍME...Karmínčiny 1.rozbaleniny

22. července 2012 v 12:50 | Jadvinka |  BJD-KARMÍNA A MAXIAN
Krásný nedělní den.

Tak a je to tady!Karmínka je u mně už rok.Pamatuju si jako dnes ty nekonečné chvíle čekání na ni.Jak mně slastně zalechtalo v břiše při představě až ji budu mít doma.Dočkala jsem se a od té chvíle se mi docela změnila určitá část mého života.
Od té chvíle přibyl její partner Maxian a nedávno jak víte jim přibyla maličká Elin.A čekají na další holčičku-Vánoční Líbající.
Dnes se ale podívejte a oslavte s námi její krásný slavnostní den-přeji ničím nerušené prohlížení-jo a dejte si kafčo a něco dobrého,aby byla atmosféra dokonalá Smějící se

Elinka poprvé na výletě

15. července 2012 v 20:41 | Jadvinka |  BJD-KARMÍNA A MAXIAN
hezkou neděli ,
dnes jsme jeli k mým rodičům a jelikož bydlí v nádherném prostředí blízko řeky Ostravice rozhodla jsem se vzít Elinku sebou a udělat pár foteček u peřejí a jejím okolí.Taky vám ukázat jak je v Beskydech krásně.
Jo a prohlédněte si Elinku má nová očička,která jsem koupila od Ninušky.No a taky náušničky jsem ji vyměnila za malé stříbrné lístečky s kamínkem.
I okoukněte úžsnou Elinčinu novou hračku -malou Fifinku Líbající

Dnes mám za asistentky Moxie Teenz

12. července 2012 v 16:19 | Jadvinka |  PANENKY-ASISTENTKY PŘEDSTAVUJÍ NOVÝ NÁBYTEČEK
hezké léto,
dnes mám za asistentky Moxínky Jasmínku a Leontýnku -panenky mých vnuček jo a taky tam nesmí chybět malá Esterka panenka té nejmenší Elišky Smějící se předvádějí dnes obývací stěnu ,kterou jsem vyrobila paní Janičce pro její Tonnerušky.Je vysoká 43cm,dlouhá 50cm.Vše je funkční jako vždy-šuplíčky atd.Místo skla ve vitrýnce je plexi a dvířka a šuplíčky mají zlaté kování.
Tak nakoukněte

Maličká Elin v šortečkách :-D

4. července 2012 v 18:15 | Jadvinka |  BJD-KARMÍNA A MAXIAN
krásný den moje milé návštěvnice,

jak všechny víte včera dorazila malá Elin,jen v kalhotkách .Takže jsem ji musela hned něco ušít,ikdyž v tom vedru co panuje,ji to jen v těch kalhotkách nevadí dovádět.Ale já už se tak těšila,až ji něco vyrobím ,že jsem rychle udělala co bylo třeba a šupaj do dílny.
Už před časem jsem koupila na aukru pár kousků miminkovského oblečení podeseti koruně.Všechno rozpárala a nachystala.Většinou jsem nakupovala to,kde je nějaká nášivka,nebo něco hezkého co by se dalo využít.
Vkládám dnes hodně foteček,jelikož ta malinká se tak úžasně fotí ,že jsem to musela dát tady všechno Smějící se

Vitej doma zlatíčko .........

3. července 2012 v 15:23 | Jadvinka |  BJD-KARMÍNA A MAXIAN
nádherný letní den Vám přeju,
tak a je to konečně tady.Malá Elin dorazila.No na to,že dle vyhledávače je stále na letišti v Číně je to docela úsměvné.Ale já to tušila,že tento týden dorazí.Ráno,když zazvonila pošťačka jsem si myslela nejpve,že je to ještě něco jiného-dárek pro mého otce k narozeninám.Jenže už ode dveří jsem viděla krabici s nápisem LOVE a bylo mi vše jasné.JENŽE je tu samozřejmě zase to jenže-mám tu malinkou dvouletou překážku-naši malou Elišku,kterou mám na hlídání,štěstí,že tu nejsou všechny tři,její sestry jsou naštěstí na táboře.No ,ale vydržet do večera až by spala bych nevydržela,takže jsem to riskla.