Červenec 2013

Pár nových kousků pro Karmí a Maxe

27. července 2013 v 13:44 | Jadvinka |  BJD-KARMÍNA A MAXIAN
krásnou sluníčkovou sobotu,


konečně jsem tu zase s manželatama Smějící se,trošku jsem je oba vyletnila

1.Košili pro Maxe -tak na tu jsem se dlouho chystala,a pořád odkládala,nemám na šití tolik trpělivosti,ale nakonec myslím,že mu docela sekne

2.Bermudy-opět reciklace starých ryflí,konečně se mi povedl všít uzávěr-hurá,tak aby to vypadalo jak má.Ani nevím jak jsem k tomu došla,takže příště opět boj!

3.sukně a klobouček pro Karmí,tak sukně pohoda,dlouhatánský pruh nařasit ,všít do pásku a hotovo,ale klobouček ten jsem obšmírovala podle kloboučku vnučky,celkem to nakonec šlo a nebylo to ani tak těžké.

3.Háčkovaný topík-neumím nic než dl. a kr. sloupek takže to dopadlo jak to dopadlo,ale myslím že vzorek by už byl moc k těm puntíkům

4.Prstýnek pro Karmínku -ten jsem vyrobila z malého kroužku náušnice -koupené ve slevě ve stříbrnictví,líbí se mi protože má vyrytý vzorek,kamínek je ten na látku nažehlovací přilepená Akcaprenem-díky Reni za radu Mrkající.
Jo a ten dostala Karmína od Maxe k druhým rozbaleninám,které měla 22.7 Líbající

Pidi nábyteček-asistují panenky Sarah Key

27. července 2013 v 9:34 | Jadvinka |  PANENKY-ASISTENTKY PŘEDSTAVUJÍ NOVÝ NÁBYTEČEK
krásnou sobotu vám všem,

dnes vám předvedou dětské pokojíčky malé panenky Sarah,je určený panenkám okolo 15cm.Holčička pro kterou ho vyrábím si přála jeden modrý a druhý růžový.Už má ode mne obýváček,ložničku tak snad bude spokojená i s pokojíčkama .Tak koukněte jak to holčičkám v něm sluší Líbající

Víkend-nevíkend Týna s Dorin asistují

14. července 2013 v 11:59 | Jadvinka |  PANENKY-ASISTENTKY PŘEDSTAVUJÍ NOVÝ NÁBYTEČEK


krásnou sluníčkovou neděli Líbající,

dneska jsem holky nahnala i přes velké protesty a brblání něco o prázdninách,volném víkendu a podobně Smějící se asistovat při sedajdě a sofátku pro mou kamarádku a mnohých z vás taky Janičku-mojehobby -no vlastně pro její úžasnou partu holek.

Je to nábytek veliký-sofa má 50cm,protože jsou pro nanušky BJD-MSD-tedy 40-46cm veliké.

A taky si nezapomeňte povšimnout dvou nádherných medvídků,které mi pro holky vyrobila Šárka -Šavrda ,které ještě jednou moc děkuju .Holky se teď bez nich nikam nehnou Mrkající.