Září 2013

Jak holky sbíraly úrodu :-)

30. září 2013 v 20:05 | Jadvinka |  PŘÍBĚHY PANENEK
krásný sluníčkový podzim Líbající,


konec září je tady a tak ´Karmína má plno práce se zavařováním a vařením marmelád,děláním leča a sirupů poslala holky do zahrady.Nejprve nasbíraly Rakytník na sirup,pak rajčata,papriky a cibuli na lečo a pak maliny na marmeládu tu mají nejraději a taky obraly hroznové víno jen tak na smlsnutí.Jojo zima se blíží,tak se chystají jako ti broučci Mrkající

Dnes mi asistuje hodně nesourodá dvojka :-D

14. září 2013 v 11:31 | Jadvinka |  PANENKY-ASISTENTKY PŘEDSTAVUJÍ NOVÝ NÁBYTEČEK
hezkou sobotu Líbající,

dnes jesm si k asistování pozvala hodně nesourodou dvojici.Týnku -BJD MSD a Joriku -monsteří holčinu.Jedna má 43 a druhá 26 cm.To proto,že tahleta zakázka je pro tyto velikosti panenek,jenže BJD YOSD nemám tak proto Jorika.

A dnes mi asistují koníci :-D

11. září 2013 v 11:35 | Jadvinka |  PANENKY-ASISTENTKY PŘEDSTAVUJÍ NOVÝ NÁBYTEČEK
hezký den Líbající,

cože vám to dneska ukážu co? Když mi asistují koně Smějící se.
Je to skříňka pro mladou maminku a mou kamarádku,která miluje koně a to nejen ty živé,ale i jejich zmenšené modely.Nejen´že je sbírá,ale i maluje a zůčastňuje se s nimi i soutěžních výstav.Někdo třeba takovou zálibu nechápe,ale my panenkářky moc dobře že? :-D
Proto mně poprosila jestli bych ji nevyrobila skříňku pro ohlávky,sedla a kdoví co ještě moc se v tom nevyznám Rozpačitý.

Poslala mi fotku skříňky jak by měla asi vypadat ,a já se toho shostila takto ...

A už znovu se porvaly.........o postel :-D

2. září 2013 v 16:21 | Jadvinka |  PANENKY-ASISTENTKY PŘEDSTAVUJÍ NOVÝ NÁBYTEČEK
hezký den,


kdože se to porval??? No jasně Týnka s Dorkou .Přišly mi asistovat při nové posteli ,kterou jsem vyrobila na prodej -mám ji ve svém obchůdku http://www.jadvinka.websnadno.cz/NA-PRODEJ.html jasně hned jak ji uviděly tak si chudinky myslely ,že je pro ně :-D.

Je celá dřevěná měří 53cm je tedy určená hlavně panenkám velikosti okolo 45cm tedy MSD ale i Tonner a tak :-). Dole má dva úložné prostory nejen na peřiny,ale i botičky oblečky sponečky a co já vím co ještě.Samozřejmě ,kdyby někdo chtěl jiné barvy povlečení -vyrobím :-)