Červen 2014

dnes asistuje Celestýna :-)

27. června 2014 v 16:29 | Jadvinka |  PANENKY-ASISTENTKY PŘEDSTAVUJÍ NOVÝ NÁBYTEČEK
krásný den Líbající,


dnes jsem k asistování potřebovala Celestýnu.


Předvede vám sofátko,které jsem vyrobila pro nadšenou panenkářku Renátku Mrkající.

Hodí se pro panenky okolo 40cm a více.Je Ze dřeva,potažená moc hezkou růžičkou,a zbytek je zdobené dřevo.Už se těším až uvidím její dokonalé fotky s panenkama,kterým šije nádherné oblečení

Zasněná Celestýna

26. června 2014 v 20:10 | Jadvinka |  BJD-KARMÍNA A MAXIAN
krásný den Líbající,

jsem nadšená,jak mnozí víte ,tak BJD panenky mají své údy pospojované uvnitř gumou a ta když se časem uvolní máte s luxusní panenky luxusní Marionetu Smějící se.Nohy a ruce si dělají co chtějí a udržet pózu je nadlidský výkon majitele .A protože vím,že největší odborník na převazování panenek je u nás Beruška-pozvala jsem ji spolu s Ginn a Ninou na takový soukromý minisrazíček ke mně -jsem potvora vypočítavá co? Smějící se a Beruška nejen-že mi ji převázala ,ale i Denise a Eliščinu Elinku vymázla silikonem v kloubech,aby konečně drželi tak jak mají a nedělali firmě Iplhouse ostudu.

Já jsem z nich tak nadšená,že mi to dneska nedalo a šla jsem s Celestýnou ven,abych ozkoušela co všechno dovede Mrkající.
Je stejně holka v poslední době nějaká zamlklá,pořád si čte ,nebo bloumá zahradou,myslím ,že je zaláskovaná,dokonce už i vím do koho,ale to se letos určo dozvíte Úžasný.
Takže kuk na mou krásku


Je neděle -tak hurááá na houpačku :-D

15. června 2014 v 13:14 | Jadvinka |  PANENKY-ASISTENTKY PŘEDSTAVUJÍ NOVÝ NÁBYTEČEK
krásný den Líbající,

dneska se Vám v roli mých asistentů představí děti Karmíny a Maxe a taky mých vnuček.Protože dneska vám ukážu houpačku ,kterou jsem vyrobila na zakázku pro Lenku B, je veliká 50 cm,ale celkově 75cm takže se tam vejde pořádná tlupa panenek.Celá je z modřínového dřeva a natřená přírodním lakem.

No a mládež si ji řádně užila Mrkající

Když se snoubí kráska s krásou :-D

7. června 2014 v 15:24 | Jadvinka |  PASTVA PRO OKO
krásný víkendový den Líbající,

v zahradě mi všechno kvete a voní a já ne a ne to nafotit.Tak jsem jen narychlo vzala Celestýnu ,zajedno,abych ji všechno ukázala a za druhé myslím,že ona si zaslouží vyfotit,zatím moc fotek s ní nemám

Ostravský srazík BJD nadšenců :-D

1. června 2014 v 19:09 | Jadvinka |  PŘÍBĚHY PANENEK
krásný dětský den Smějící se,

MDD je sice až dnes,ale my jsme si ho udělali už včera Smějící se,
vzala jsem vnučky-všechny tři na Ostravský sraz.

Tak se všichni podívejte jak jsme si ho užily