Červen 2015

Dnes mi asistuje Filipa a Sára

27. června 2015 v 10:59 | Jadvinka |  PANENKY-ASISTENTKY PŘEDSTAVUJÍ NOVÝ NÁBYTEČEK
krásný den Líbající,

dnes jsem si pro asistenci vybrala Tonnerku Sáru a krásnou BJD Filipu,protože vám představí sofa ,které jsem vyrobila na zakázku pro panenky okolo 40cm.

Krom toho jsem musela párkrát cvaknout i Filipu v jejich nových šatech-no jo no je to holka chlubivá Smějící se

První focení Filipy

15. června 2015 v 10:33 | Jadvinka |  PŘÍBĚHY A FOCENÍ BJD
krásný den Líbající,

tak vám tu moji krásku odtajním,vím,že mnozí čekáte na to jak mi ji Ninuška namalovala,a vůbec jak ta moje nová kráska vypadá,když je tzv.kompletní.

Jsem s ní moc spokojená,ze začátku mě překvapilo,že vypadá víc dospěle ,než jsem si představovala,ale asi je to posun ,který musel nastat.Nic není náhoda že jo? Mrkající
tak už vás nebudu napínat tady je


Box opening Filipy

14. června 2015 v 10:15 | Jadvinka |  PŘÍBĚHY PANENEKdnes k vám přicházím s box openingem-čili s rozbalováním mé nové panenky.Už dlouho jsem do firmy Lumedoll chodila na ně pokukovat,líbily se mi moc,jejich tváře jsou tak lidské,reáné,tak jiné než některé panenky BJD.Mají totiž proporce člověka-menší hlavičku,ta je asi nejnápadnější-jen pro srovnání-panenky MSD mají obvyklou velikost oček 10-14mm,kdežto ty od Lumedoll 6mm.
jenže nakukovat a vidět ji v reálu byl pro mě šok,rozčarování.
Najednou jsem nevěděla jak ji do své rodiny zařadit,byly i okamžiky,že jsem uvažovala o prodeji.Do moji rodiny se nehodí,je málem jako z jiné planety.
Jenže pak jsem ji oblékla a šla ji do zahrady vyfotit.U mě jsou tyto okamžiky rozhodující.Pokud je fotogenická,krásně vypadá v pózách má u mě stálý domov to je jasné.
Ale co ti ostatní? Jak s nimi naložím ukáže čas,zatím to nechám plynout...
teď koukněte jak ji přivítali Celestýna sJeronýmem a naše nové koťátko Mia

Rok se s rokem sešel a opět jsme měli srazík v Brně

12. června 2015 v 19:41 | Jadvinka |  PŘÍBĚHY PANENEK
krásný den Líbající,

hrzně to utíká,ale koncem května jsme měly už třetí v pořadí sraz sběratelek panenek BJD.Sjelo se nás tentokrát mega hodně Smějící se,bylo hrozně fajn.S některými děvčaty se vidím i více krát do roka ,ale s některýma opravdu jen jednou a to v Brně,takže vítání málem nebralo konce.
Je moc fajn si pokecat s holkama stejně naladěnýma,prohlédnout panenky ,něco málo těm svým nakoupit.
Díky holky byly jste jako vždy úžasné a bylo mi s vámi moc hezky Usmívající se

Celestýnka sJeronýmem dnes představí sofátko

4. června 2015 v 9:04 | Jadvinka |  PANENKY-ASISTENTKY PŘEDSTAVUJÍ NOVÝ NÁBYTEČEK
krásný sluníčkový den Líbající,


dnes vám Celestýnka i s Jeronýmem představí hodně odpočinkové sofa,vyrobené je na zakázku pro maminku mé kamarádky Janičky k narozeninám.Její maminka je vlastně taky mou kamarádkou,je to moc skvělá ženská tak o to víc jsem ho dělala s láskou,ikdyž já vše co mě baví dělám s láskou Usmívající se