Červenec 2015

Pokus o džínsovou bundu :D

26. července 2015 v 13:12 | Jadvinka |  PŘÍBĚHY A FOCENÍ BJD
krásný den Líbající,

už dlouho mě lákalo ušít Filipě džínsovou bundu,ale chyběla odvaha se do toho pustit a taky nálada.No včera jsem se nakonec do ní pustila-recyklovatelného materiálu je dost,dcera mě zásobuje Smějící se
takže když to zkazím nic se neděje .Knoflíčky jsem malé nesehnala takže jsem koupila korálky.Původně jsem jí chtěla ušít k tomu nějaké kalhoty,ale uviděla jsem ve skříni puntík-jako pokaždé neodolala jsem Nerozhodný takže má nakonec sukni no a topík je taky recyklace

jen jsem ji chtěla vyfotit na houpačce,ale už tam bylo obsazeno......Smějící se

Asistuje přímo panenka Fashion Royalty

25. července 2015 v 18:51 | Jadvinka |  PANENKY-ASISTENTKY PŘEDSTAVUJÍ NOVÝ NÁBYTEČEK
krásný den Líbající,

dnes vám ukážu jen páru foteček,které mi propůjčila přímo majitelka panenky a nakonec i vyrobené povalovací lenošky.Její fotky jsou moc hezké takže ikdyž jich je málo rozhodně si je užijete

Je vyrobená pro panenky Fashion Royalty tedy něco okolo 30cm výšky.Křesílko je ohýbané,takže jsem si hrála na firmu Thonet Smějící se.

zase jedna pochvala co mě moc potěšila

24. července 2015 v 18:38 | Jadvinka |  SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI
Musím obdivovat Tvou šikovnost a zručnost.Poradila jsi si s výrobou tohoto druhu nábytku na jedničku.Precizní a moc hezká práce.Také nekonečná trpělivost při šití.Naďo,máš můj velikánský obdiv a veliké díky,protože jsem maximálně spokojená.Tak krásný obývák nemáme ani my,jako mají mé panenky8-)!
Překvapila mně velikost.Na fotkách to vypadalo menší a ještě jsem se obávala,zda panenkám nebude nábytek malý,ale kdepak.Těším se,až budu mít kompletně obýváček zařízený.Momentálně to vázne na pozadí.Tapety,které jsem měla připravené se mi moc k tomu reálně nelíbí,takže v pondělí vyrazit na průzkum,zda by se nenašlo něco vhodnějšího;-)?!Uvidíme.V každém případě se na mém blogu časem dočkáš konečného výsledku.

Naďo,moc děkuji.Mám opravdovou radost.Akorát víš co mně mrzí?!Že další nábyteček už opravdu nemám kam složit:-o a mně by se hodila ještě třeba jídelna;-)?!Snad časem najdu nějaké místo...uvidíme.

Měj se krásně a přeji pěkný víkend,
Míša.

Dnes mi asistovali Jeroným a Celestýnka ve stylu Vintage

19. července 2015 v 18:40 | Jadvinka |  PANENKY-ASISTENTKY PŘEDSTAVUJÍ NOVÝ NÁBYTEČEK
krásný den Líbající,

dnes vám chci představit nábyteček-opět na zakázku-pro panenky Kaye ,které jsou vysoké okolo 47cm a mimochodem jsou velmi krásné a romantické,proto si jejich majitelka zvolila nábyteček ve stylu Vintage-a jak já říkám-čím odrbanější tím lepší Smějící se.

Takže hned uvidíte jak se ti dva předváděčky shostili a co je zaujalo Mrkající

Dnes asistovala při focení Žanetka

11. července 2015 v 14:12 | Jadvinka |  PANENKY-ASISTENTKY PŘEDSTAVUJÍ NOVÝ NÁBYTEČEK
hezký letní den Líbající,

k dnešní asistenci jsem si přizvala Žanetku,protože vám ukážu sedačku vyrobenou na zakázku pro panenky Fashion Royalty-jsou to panenky velké okolo 30 cm.

Byla to pro mě novinka,sedajda je prakticky celá šitá od opěrek až po podsedáky-takže docela jsem se s tím potrápila,ale beru to opět jako výzvu-a ty mám ráda Smějící se,

je k ní i sříňka-dřevěná samozřejmě třeba na botičky nebo na televizi co já vím ..Nerozhodný.